Jdi na obsah Jdi na menu
 


YACHT KLUB VIKLETICE - TŘÍDENNÍ KEMPING

29. 6. 2007

O tomto kempingu se zmiňuji i v rubrice "Mé zážitky" a to z toho důvodu, že onen zážitek nezapomenu. Proč, to se dozvíte v jiném článku ve výše uvedené rubrice. V tomto článku mám ale pojednat o mém celkovém dojmu z tohoto tábořiště a uvést o něm nějaké praktické informace.

Základními informacemi budou asi tyto fakta:

- tábořiště se nachází u nechranické přehrady

- je tam několik restaurací poblíž, přímo v klubu žádná

- sociální zařízení možná některý z chatek obsahuje, většina ubytovacích jednotek ale tuto výsadu nemá, musíte proto docházet do umýváren, před kterými se nachází i pitná voda

Toto tábořiště se dělí na tři stupně pohodlnosti pobytu.

Nejpohodlnější je si najmout některou z chatek podél hlavní cesty. Podotýkám CHATEK. Máte pevnou střechu nad hlavou a vaše obydlí vyhlíží slušně. Chatky jsou "k dostání" spojené s karavanem nebo samostatné. Ty druhé jsou pak větší. Především jsou ale chatky poblíž umývárny, což je velká výhoda.

Potom jsou velké stany a karavany. Ty už to mají dál k umývárně, ale pořád adekvátní vzdálenost. Už je tam méně místa a  přeci jenom, chatka je chatka.

Poslední je ubytování za hlavní cestou pod lesem u plážiček. Ubytování vr vlastních stanech na pláccích, co se při větším dešti zaplaví. Nic moc, bohužel právě tento způsob ubytování jsem na ty tři dny ochutnala. Ačkoli jsem zažila lepší věci, rozhodně jsem zažila i věci horší.

Celkový dojem z kempu je tedy průměrný. Pokud ale chcete aktivní dovolenou, doporučuji. nechranice jsou jednm te středisek windsurfingu a vodních lyžích. V okolí jsou také možnosti turistiky. Ale malé. 3 km do vesnice Poláky, která nabízí zhruba samoobsluhu a hospodu. Ale pokud plánujete trávit volno windsurfováním, na pár dní by to do Nechranic stálo za to.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář